Yasal Uyarı

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Bu internet sitesinde yer alan içerik ve bilgiler Günay&Erdoğan Avukatlık Bürosu tarafından sadece bilgilendirme amacıyla sağlanmıştır.

Sağlanan bilgilerin hiçbiri hukuki tavsiye niteliğinde değildir ve bu bilgilerin iletilmesi bir avukat-müvekkil ilişkisi yaratmayı amaçlamaz ve oluşturmaz.

Bu internet sitesinde yer alan bilgiler en güncel yasal gelişmeler olabilir veya olmayabilir, bu nedenle okuyucular profesyonel tavsiye almadan bu bilgilere güvenmemelidir.

Günay&Erdoğan Attorneys-at-Law, bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanarak yapılan veya yapılmayan herhangi bir işlem için hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Lütfen bu internet sitesini kullanmanızın, bu internet sitesinden herhangi bir bilgi indirmenizin ve bize e-posta ile gönderilen herhangi bir bilginin aşağıdaki koşullara tabi olduğunu unutmayın:

Ziyaret ve Kullanım Koşulları

Bu web sitesi ve içerdiği bilgiler, Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları ve avukatların reklam yapmasını yasaklayan düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır.

Bu site reklam amacıyla veya iş istemek için ya da Avukatlık Meslek Kuralları’na aykırı herhangi bir başka amaçla kullanılamaz.

Kullanıcılar bu web sitesine erişerek, Ziyaret ve Kullanım Koşulları altında belirtilen hüküm ve koşullara uymayı kabul ederler.

Bu web sitesinde yer alan tüm dosya ve bilgiler Günay&Erdoğan Avukatlık Bürosu’na aittir. Bu web sitesinde yer alan yazılı materyaller ve bilgilerin yanı sıra firmanın logosuna ilişkin fikri mülkiyet hakları firmaya aittir ve Günay&Erdoğan Avukatlık Bürosu’nun bireysel ortaklarının yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

Büro yazılı olarak açıkça izin vermedikçe, bu siteye bağlantı oluşturmak kesinlikle yasaktır. Tarafımıza faks veya e-posta ile bilgi gönderilmesi veya bu sitenin veya burada yer alan bilgilerin başka herhangi bir şekilde kullanılması, bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz veya firmanın mevcut müvekkilleri ile sahip olabileceği avukat-müvekkil ilişkisinin bir parçası olarak yorumlanamaz.

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel ve ticari olmayan dağıtım içindir. Ziyaretçiler, sunulan bilgilerin yanlış olduğunu veya bu bilgiler nedeniyle bir zarara uğradığını iddia edemez.

Günay&Erdoğan Attorneys-at-Law, ziyaretçilerin web sitemizde verimli bir şekilde gezinmelerini sağlamak için gerekli olan oturum uzunluğunda çerezler kullanır. Oturum uzunluğundaki çerezler, oturum sona erdikten sonra otomatik olarak silinir.

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.