Havacılık ve Savunma

Savunma ve havacılık sektörleri son yıllarda giderek daha önemli ve daha karmaşık hale gelmiştir. Savunma ve havacılık sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerin, sektörün kompleks yapısı da dikkate alındığında, mümkün olan en iyi hukuki desteği alabilmeleri yüksek önem arz etmektedir. Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu olarak, daha önce Türkiye’nin en büyük havacılık ve savunma sanayi şirketlerinde çalışmış ortak ve danışmanlarımız ile savunma ve havacılık hukuku alanında müvekkillerimize kapsamlı hukuki hizmetler sunuyoruz.

Müvekkillerimize sözleşme müzakereleri, birleşme ve devralma işlemleri, ithalat/ihracat işlemleri, dava ve tahkim süreçleri ve fikri mülkiyet konuları da dahil olmak üzere faaliyetlerinin her alanında stratejik hukuki danışmanlık sağlıyoruz. Müvekkillerimizin ulusal ve uluslararası mevzuata uyumunu sağlamak için uyum programları tasarlanması ve uygulanması da dahil olmak üzere kapsamlı hukuki hizmetler sunuyoruz.

Sektörler

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.