Turizm

Turizm alanında faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillere yardımcı olmak için, yetenekli ve deneyimli ekibimiz konaklama ve eğlence amaçlı varlık geliştirme, satın alma, satış, finansman, franchising, kiralama ve işletme yelpazesinin tamamında kapsamlı destek sunmaktadır. Buna hem yurt içinde hem de yurt dışında oteller, tatil köyleri, kongre merkezleri, eğlence ve spor kompleksleri ve tema parkları dahildir.

Ekibimiz, otellerin ve eğlence komplekslerinin karşılaştığı iş ve istihdam sorunlarını ele alma konusunda ve fikri mülkiyet, dava ve uyuşmazlık çözümü gibi çeşitli konularda hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Sektörler

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.