Hakkımızda

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, Türkiye’nin kalbi İstanbul ve başkent Ankara’da ofisleri bulunan ve hukukun her alanında hizmet veren bir hukuk bürosudur. Büromuz, kendi alanlarında eşsiz bir deneyim ve akademik donanıma sahip ortaklar tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Ekibimiz İngilizce, Türkçe, Fransızca ve Almanca dillerinde hukuki hizmet vermektedir. Büromuzda hukuk hizmetlerinin sunum sürecini optimize etmek için hukuk teknolojilerini kullanmaya kararlıyız ve bu da müvekkillerimize “4.0 hukuk hizmeti standartlarını” karşılayan en son hukuk hizmetini sunmamızı sağlıyor.

Multi-Disipliner Bir Ekip ile Akademik Mükemmelliği, Sektörel Bilgi Birikimini ve Kamu Sektörü Deneyimini Bir Araya Getiriyoruz

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu’nda 20’nin üzerinde avukat çalışmaktadır. Kilit ekip üyelerimiz (ortaklar ve danışmanlar) üniversitelerde, teknoloji şirketleri başta olmak üzere özel sektörde, kamu kurumlarında ve uluslararası organizasyonlarda hukukun farklı alanlarında toplam 100 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. 

Özel sektörün dinamizmini ve çözüm odaklı yaklaşımını, düzenleyici kurumlarla çalışırken edindiğimiz kamu deneyimiyle birleştirme yetimiz sayesinde müvekkillerimizin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış benzersiz ve kapsamlı çözümler sunabiliyoruz.

Ortak avukatlarımız dünyanın en prestijli hukuk fakültelerinde lisansüstü eğitimlerini tamamlamış olup halen Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde ders vermektedirler. Bu suretle akademik ruhumuzu canlı tutarak sürekli öğrenme ve gelişime büyük önem veriyor, ekibimizin en son hukuki trendler ve uygulamalar konusunda her zaman güncel kalmasını sağlıyoruz.

Günay Erdoğan olarak, şirketler hukuku, gayrimenkul hukuku, iş hukuku, rekabet hukuku, uyuşmazlık çözümü ve teknoloji hukuku dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hukukun her alanında multi-disipliner ekibimiz ve zengin deneyimimizle, müvekkillerimize yenilikçi ve kaliteli hukuki hizmetler sunuyoruz.

İşinizi Anlıyoruz

İşinizin benzersiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Günay Erdoğan olarak, ekibimize mühendis ve ekonomistleri de dahil ederek müvekkillerimize hukuki sorunlarında multi-disipliner bir yaklaşım sunarak verimlilik ve etkinliğe öncelik veriyoruz.

Müvekkillerimizin beklentilerini ve risk iştahını anlayarak hukuki riskleri en aza indirmek için müvekkillerimizle yakın bir şekilde çalışıyor ve büromuz ile müvekkillerimiz arasında yüksek düzeyde bir iş birliği sağlıyoruz.

Güven ve Saygı Yoluyla Kalıcı İlişkiler Kuruyoruz

Güvenilir iş ortağınız olarak, tüm etkileşimlerimizde güven ve saygıya değer veriyoruz. Günay Erdoğan olarak, müvekkillerimizin bize duyduğu güvenin en değerli varlığımız olduğunun farkındayız ve bu güveni korumakta kararlıyız. Tüm süreçlerimizde ve hizmetlerimizde ulusal ve uluslararası etik ve yasal standartlara uyuyor, en üst düzeyde profesyonellik ve dürüstlük sağlıyoruz.

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.