İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Uzman avukatlardan oluşan ekibimiz bireysel ve toplu iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku ve göç hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Çok uluslu şirketler, dernekler ve sivil toplum kuruluşları da dahil olmak üzere çok çeşitli müvekkillere iş hukuku ile ilgili tüm konularda hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu olarak, Türkiye’de çalışmanın kültürel hassasiyetini anlıyor, müvekkillerimize pratik ve gerçekçi hukuki tavsiyelerde bulunurken tüm kanunlar ve karmaşık ikincil mevzuat hakkında güncel bilgiler sunuyoruz. Uyuşmazlıklar, bireysel ve toplu iş sözleşmeleri ve göç hukuku konularında her bir müvekkilimizin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilmiş danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Yurt dışında koordine olduğumuz hukuk büroları ve tecrübeli avukatlar kanalıyla yalnızca Türkiye’deki hukuki süreçleri değil, yurt dışındaki hukuki süreçleri de takip edebiliyoruz.

İş hukuku hizmetlerimiz kapsamlıdır ve her işletme için hayati önem taşıyan çok çeşitli alanları kapsamaktadır. Güncel olmalarını ve en son yasa ve yönetmeliklere uygun olmalarını sağlamak için şirket işyeri yönetmeliklerini ve politikalarını gözden geçirme ve değiştirme hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, iş sözleşmelerinin gözden geçirilmesi ve değiştirilmesi, yasal olarak sağlam olmalarının ve hem işvereni hem de çalışanı korumalarının sağlanması için hizmetler sunuyoruz.

Ayrıca, toplu iş sözleşmesi müzakereleri ve sendikalarla ilişkiler konusunda danışmanlık hizmetleri sunarak müvekkillerimizin iş ilişkilerinin karmaşıklığını aşmalarına yardımcı oluyoruz. Göçmenlik hukuku alanında da deneyimli olan ekibimiz, oturma ve çalışma izinleri, özel vizeler ve göçmenlikle ilgili diğer konularda destek sağlamaktadır.

Çalışanlara sağlanan faydalar ve tazminat, iş hukukunun kritik bileşenleridir ve ekibimiz bu alanlarda yardım sağlamak için iyi bir donanıma sahiptir. Ayrımcılığın önlenmesine yardımcı olmak ve müvekkillerimizin ayrımcılık karşıtı yasa ve yönetmeliklere uymalarını sağlamak için hizmetler sunuyoruz.

İş hukukuna ilişkin derin anlayışımız ve müvekkillerimizin yasal haklarını korumaya olan bağlılığımızla, hukukun bu karmaşık ve sürekli gelişen alanında en yüksek kalitede hukuki hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Faaliyet Alanları

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.