Sosyal Sorumluluk

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu’ndaki ekibimiz, etkileyici bir eğitim ve mesleki geçmişe sahiptir.

Avukatlarımız en iyi okullardan gelmekte, çeşitli alanlarda akademik mükemmellik getirmekte ve özel sektör ve kamu sektöründen kapsamlı deneyime sahiptir. Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu olarak, topluma karşı yükümlülüklerimizin hukuki hizmetlerin ötesine geçtiğinin farkındayız. Topluma geri vermenin önemine inanıyor, toplumu olumlu yönde etkileyen projeler geliştirmek için çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yapıyoruz.

Hukuku sadece dava kazanmak için değil, aynı zamanda insanların hayatlarında bir fark yaratmak için de bir araç olarak görüyoruz. Bu kuruluşlarla yaptığımız çalışmalarla, toplumlarımız için daha iyi bir gelecek inşa etmeye katkıda bulunmayı umuyoruz.

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu olarak biz bir hukuk bürosundan çok daha fazlasıyız. Kendini fark yaratmaya adamış tutkulu ve özverili bireylerden oluşan bir ekibiz. Becerilerimizi ve kaynaklarımızı kullanarak toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmaya ve bize çok şey vermiş olan topluma olan borcumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz.

Binyaprak Projesi ile kadınları destekliyoruz.

Binyaprak Projesi’ne gönüllü olarak destek veriyoruz. Bir TurkishWIN girişimi olan Binyaprak Projesi, kadınların sevdiğikleri mesleği keşfetmeleri ve çalışma hayatında “yaparım” motivasyonuyla ilerlemeleri için, birbirlerine fırsat yarattıkları dijital kız kardeşlik dayanışma platformudur. Projeye yalnızca kurumsal bazda destek sağlanabilmekte, ayrıca erkekler de projeye destek verebilmektedir. Proje hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

Hukukta kaliteyi önemsediğimiz gibi, sosyal sorumlulukta da kalitenin önem ve gerekliliğine inanıyoruz. Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği ile iş birliği halinde çalışıyoruz.

Sosyal Sorumlulukta Kalite Derneği ile iş birliği halinde toplumsal hukuk bilincini artırmak üzere gönüllü eğitimler düzenliyoruz. Derneğin sayfasına ulaşarak faaliyet alanlarını incelemek, derneğe üye olmak ya da destek vermek için aşağıdaki link ile SSKD’nin sitesine erişebilirsiniz. 

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.