Şirketler ve Sözleşmeler Hukuku

Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası ve yerel şirketlere yönelik hukuki hizmetlerimiz, şirketler hukukunun karmaşık ve sürekli değişen ortamında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Her işletmenin benzersiz olduğunu biliyoruz ve bu nedenle şirketinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için özel yasal çözümler sunuyoruz. Deneyimli avukatlardan oluşan ekibimiz, iş hedeflerinizi anlamak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sizinle yakın iş birliği içinde çalışacaktır.

Şirket kuruluşu, temsilcilik ve şube kuruluşu gibi süreçlerde yerli ve yabancı müvekkillerimize destek vererek, müvekkillerimizin şirketi Türk mevzuatına uygun olarak kurmasına yardımcı oluyoruz. Şirketlerin yasal yükümlülüklerini yerine getirmesine yardımcı olmak ve şirketlerin ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmasını sağlamak için kapsamlı kurumsal yönetim desteği de sağlamaktayız.

Ayrıca, alım-satım, acentelik/temsilcilik, distribütörlük, franchising, kamu ihalesi, kira, gizlilik, ortak girişim, iş ve danışmanlık sözleşmeleri de dahil olmak üzere her türlü ticari sözleşmede hukuki danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Sınır ötesi ticari anlaşmaların taslaklarını hazırlıyor, menfaatlerinizin korunmasını sağlamak için hukuki müzakere sürecini yönetiyoruz.

Günay&Erdoğan olarak, müvekkillerimize kamu kurumları ile ilişkilerinde destek sunuyor ve onları idari kurumlar/mahkemeler önünde temsil ediyoruz.

Faaliyet Alanları

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.