İcra, İflas ve Yeniden Yapılandırma Hukuku

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, müvekkillerinin iflas, konkordato ve yeniden yapılandırma süreçlerinin karmaşık ve zorlu dünyasında yol almalarına yardımcı olmayı taahhüt eder. Deneyimli ekibimiz, iflas talebi ve başvurusunun ilk aşamalarından tasfiyenin son aşamalarına kadar kapsamlı hukuki destek sağlamaktadır.

Müvekkillerimize, icra, iflas ve konkordato süreçlerinde gerekli belgelerin hazırlanması ve alacaklılarla müzakere de dahil olmak üzere tüm konularda yardımcı oluyoruz. Son yıllarda, finansal yeniden yapılandırma çerçeve anlaşmaları, takipteki krediler ve varlık yönetim şirketleri ile ilgili hukuki hizmetlere yönelik talepte bir artış gözlemledik. Ekibimiz bu konularda uzman hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve müvekkillere yeniden yapılandırma süreçlerinin hazırlanması ve yönetilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

Günay & Erdoğan olarak, müvekkillerimizin iflas, konkordato ve yeniden yapılandırma süreçlerinde karşılaştıkları zorlukları anlıyoruz. Amacımız, müvekkillerimizin mümkün olan en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak için stratejik hukuki rehberlik ve destek sağlamaktır.

Faaliyet Alanları

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.