Sigorta

Günay&Erdoğan, müvekkilleri ile sigorta şirketleri arasındaki ilişkilere yönelik danışmanlık ve temsil hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler, müvekkillerimizin yatırımlarını, projelerini ve kredilerini güvence altına almak için risk değerlendirmesi ve sigorta poliçelerinin düzenlenmesi gibi tüm aşamaları kapsamaktadır. Ayrıca, siber risk sigortası gibi birçok yenilikçi alanda faaliyet göstermekteyiz.

Sigorta şirketlerine ve acentelerine ilgili mevzuata uyum konusunda hukuki danışmanlık vermekte ve sigortacılıkla ilgili konularda ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda müvekkilleri temsil etmekteyiz. Uyuşmazlık çözümü departmanımız ayrıca kara, hava ve deniz yoluyla yük ve kargo taşımacılığı sırasında meydana gelen kazalardan kaynaklanan tazminat davalarını da takip etmektedir.

Sektörler

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.