Kariyer

Günay Erdoğan olarak birlikteliğin gücüne, kolektif bir çabanın daha büyük sonuçlar doğuracağına ve bilginin paylaştıkça çoğalacağına inanıyoruz.

Farklılıklarımızın bizi zenginleştirdiğini ve daha canlı bir iş yeri kültürüne katkıda bulunduğunu bilerek çeşitliliğe değer veriyoruz.

Ortak değerlerin önemine inanıyoruz ve bu nedenle ekibimize katılmak üzere ideallerimizi paylaşan bireyler arıyoruz. Birlikte, ortak amacımızın bizi daha da büyük başarılara taşıyacağına emin olarak, çabalarımızda büyümeye ve mükemmelleşmeye devam etme idealini taşıyoruz.

Akademi gibi işleyen bir hukuk bürosu olarak, ekip üyelerimize kendilerini geliştirebilecekleri dinamik ve öğrenmeyi teşvik eden bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Avukatlarda ve stajyerlerde aradığımız nitelikler aşağıdakilerle sınırlı olmamak kaydıyla şu şekildedir:

  • Hukuka ve meslek etiğine uygun hareket etmek
  • Ahlaki ve etik değerleri önemsemek
  • Çalışkan ve sorumluluk sahibi olmak
  • Akademik mükemmellik
  • Takım oyuncusu olmak
  • İleri düzeyde İngilizce yeterliliği (TOEFL (100 ve üzeri) veya IELTS (7 ve üzeri))

Bizimle çalışmak isteyen avukat ve stajyerlerin özgeçmişlerini info@gunayerdogan.com e-posta adresine başvurularına dair açıklamalar ile birlikte iletmeleri gerekmektedir.

Yasal staj ve yaz stajı başvurularımız her yıl 1 Nisan tarihinde başlayıp 31 Mayıs tarihinde sona ermektedir. Başvurulara ilişkin değerlendirmeler Haziran ayı sonuna kadar başvuru sahiplerine e-posta yoluyla iletilmektedir.

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.