Davalar ve Uyuşmazlık Çözümü

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu olarak, hukuki uyuşmazlıkların maliyetli ve zaman alıcı olabileceğinin farkındayız, bu nedenle deneyimli dava ekibimiz ile müvekkillerimize verimli ve etkili uyuşmazlık çözümü hizmeti sunuyoruz. Kapsamlı bilgi birikimimiz ve deneyimimizle, ayrıca bu alandaki akademik donanımımızla, müvekkillerimizi ulusal ve uluslararası mahkemeler ve tahkim heyetleri önünde karmaşık ticari ve idari uyuşmazlıklarda temsil edebiliyoruz.

Dava ekibimiz, Uluslararası Ticaret Odası (ICC), Londra Uluslararası Tahkim Mahkemesi (LCIA), Uluslararası Yatırım Anlaşmazlıkları Çözüm Merkezi (ICSID), İstanbul Tahkim Merkezi (ISTAC) ve diğer kurumsal veya ad-hoc tahkim işlemleri de dahil olmak üzere uluslararası tahkim mahkemeleri nezdinde müvekkillerimizi temsil ediyoruz.

Faaliyet Alanları

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.