Gayrimenkul, İnşaat ve Altyapı Hukuku

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu olarak, gayrimenkul, inşaat ve altyapı sektörlerindeki müvekkillerimize hukuki hizmet sağlama konusunda geniş deneyime sahibiz. Deneyimli avukatlardan oluşan ekibimiz, müvekkillerimize alım satım sözleşmelerinden ipotek ve kira sözleşmelerine kadar gayrimenkul işlemlerinin tüm yönlerinde yardımcı olmak için gerekli bilgi ve uzmanlığa sahiptir.

İmar planları, finansman sözleşmeleri, Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) izinleri ve diğer izin ve ruhsatlarla ilgili konular da dahil olmak üzere, konut ve ticari gayrimenkul projelerinin geliştirilmesiyle ilgili hukuki hizmetler sunuyoruz. Ayrıca, inşaat sözleşmeleri, izinler ve mevzuata uygunluk dahil olmak üzere altyapı projelerinin tüm yönlerinde müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız. Avukatlarımız, çıkarlarının korunmasını ve gayrimenkul işlemlerinin sorunsuz ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak için müvekkillerle yakın bir şekilde çalışmaktadır.

Ekibimiz ayrıca arazi kullanımı, imar ve mevzuata uygunlukla ilgili konular da dahil olmak üzere gayrimenkul ve inşaat konularıyla ilgili dava ve uyuşmazlık çözümü hizmetleri de sunmaktadır.

Faaliyet Alanları

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.