Birleşme ve Devralmalar

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu olarak, birleşme ve devralma işlemlerinin karmaşık olduğunu ve hukuki, finansal ve stratejik faktörlerin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini gerektirdiğini biliyoruz. Birleşme ve devralma işlemlerindeki geniş bilgi birikimimizle ister çok uluslu ister yerli şirketler, yatırım bankaları veya fonlar olsun, müvekkillerimize kapsamlı hukuki çözümler sunmaktayız.

Deneyimli avukatlardan oluşan ekibimiz ile birleşme ve devralma işlemlerinde iş akışlarını kolaylaştırmak için hukuk teknolojisi araçlarını kullanarak müvekkillerimizi verimli bir şekilde destekliyoruz. Hukuki incelemeler yapıyor, hukuki durum tespit raporları hazırlıyor, birleşme ve yeniden yapılandırma sözleşmelerini hazırlıyor ve müzakere ediyor, imza aşamasından sonra idari kurumlar nezdinde izin ve bildirim aşamalarını tamamlıyoruz.

Faaliyet Alanları

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.