Uluslararası Ticaret, Yaptırımlar ve İhracat Kontrolleri

Günay & Erdoğan olarak, uluslararası ticaretin ve gümrük düzenlemelerinin karmaşık ve sürekli değişen doğasını anlıyoruz. Deneyimli avukatlardan oluşan ekibimiz, müvekkillerimize gümrük prosedürleri, ithalat ve ihracat işlemleri ve ticari yaptırımlar da dahil olmak üzere uluslararası ticaretin tüm yönlerine ilişkin kapsamlı ve özelleştirilmiş danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Müvekkillerimize üreticiler, bayiler, tedarikçiler, distribütörler ve satıcılarla ilişkiler kurmaları ve sürdürmeleri konusunda yardımcı olarak yürürlükteki düzenlemelere uygunluğu sağlamaktayız. Ekibimiz uluslararası ticari yaptırımlar konusunda önemli bir deneyime sahiptir ve müvekkillerimize bu konularda en güncel hukuki tavsiyeleri sunmak için uluslararası hukuk firmaları ile yakın iş birliği içinde çalışmaktayız.

Ayrıca müvekkillerimizin uluslararası yaptırımlara, ihracat kontrolüne ve ABD Uluslararası Silah Ticareti Düzenlemeleri (ITAR) ve ABD İhracat İdaresi Düzenlemeleri (EAR) gibi düzenlemelere uymalarını sağlamak için uyum programları oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Anlaşmazlık durumunda, müvekkillerimizin arzu ettikleri sonuçlara ulaşmalarına yardımcı olmak için etkili hukuki temsil ve destek sağlıyoruz.

Sektörler

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.