Soruşturmalar, Uyum ve Etik

Kurumsal bir uyum programının sürdürülmesinde şirket yetkililerinin ve çalışanlarının etik ve yasal olarak iş yapmalarını sağlamak için çok önemlidir. Ancak yüzlerce çalışan ve çok sayıda iş ortağı ile uyum programlarını takip etmek ve yönetmek zor olabilmektedir.

Uyum ekibimiz, yerel ve küresel çapta giderek karmaşıklaşan kural ve düzenlemelerde yardımcı olmak için ihtiyatlı ve etkili izleme, değerlendirme ve soruşturma yöntemlerini müekkillerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayan pratik çözümlerle sunuyoruz.

Uyum hizmetlerimiz antitröst (rekabet), rüşvet ve yolsuzlukla mücadele politikaları, yasal savunma, veri gizliliği, çevre düzenlemeleri, ticari uyum ve sektöre özgü düzenlemeler gibi çeşitli alanları kapsamaktadır. Kapsamlı bilgi birikimimiz ve deneyimimizle, şirketinizin yasal sınırlar içinde faaliyet göstermesini ve etik standartları korumasını sağlamak için uyum konularında aydınlatıcı tavsiyeler ve eğitimler sunuyoruz.

Sektörler

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.