Taşındık/We Have Moved

Ofisimizi 5 Temmuz 2021 tarihinden itibaren taşımış olduğumuzu mutlulukla bildiririz. Aynı telefon, faks numarasını ve e-posta adresini kullanmaya devam edeceğiz. Adresimiz ise Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:39/112 Kat:18 Çankaya-Ankara olarak değişmiştir.
Sizleri yeni ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

We are happy to announce relocation of our office as of July 5, 2021.
We will use the same telephone, fax numbers and e-mail addresses. Our new adress is Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:39/112 Kat:18 Çankaya-Ankara.
We will be happy to welcome you at our new Office.

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.