Av. Yavuz Selim Günay ve Av. Doç. Dr. Ersin ERDOĞAN, The Legal 500 Private Practice Powerlist 2023 Uyuşmazlık Çözümü Türkiye listesinde

 We gladly announce that the founding partners of Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, Yavuz Selim Günay and Assoc. Prof. Dr. Ersin ERDOĞAN have been recognized in The Legal 500 (Legalease) Private Practice Powerlist 2023 – Dispute Resolution – Türkiye. 

The Dispute Resolution Powerlist Türkiye brings the leading practitioners working in the region who focus primarily on litigation, arbitration, mediation and other forms of dispute resolution.

For the full list, please see the following link: https://lnkd.in/dX2xWkvn

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu kurucu ortakları Av. Yavuz Selim Günay ve Av. Doç. Dr. Ersin ERDOĞAN‘ın, The Legal 500 (Legalease) Private Practice Powerlist 2023 – Uyuşmazlık Çözümü – Türkiye listesinde yer aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Uyuşmazlık Çözümü Powerlist Türkiye, The Legal 500 tarafından yapılan kapsamlı araştırmalara dayanıyor ve Türkiye’nin önde gelen uyuşmazlık çözümü avukatlarına yer veriyor.

Tam liste için lütfen aşağıdaki bağlantıya bakınız: https://lnkd.in/dX2xWkvn

 

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.