Kurucu ortaklarımızdan Doç. Dr. Ersin ERDOĞAN ‘’Hakem Kararlarının Kesin Hüküm Etkisi’’ kitabıyla TÜBA 2020 Telif Eser Ödülüne layık görüldü

2019’da TÜBA-Gebip Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı ödülünü alan kurucu ortaklarımızdan Doç. Dr. Ersin ERDOĞAN, bu sene de ‘’Hakem Kararlarının Kesin Hüküm Etkisi’’ başlıklı kitabıyla TÜBA tarafından 2020 yılı Telif Eser Ödülüne (TESEP) layık görüldü. Erdoğan’a ödülü, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.