International Arbitration in Commercial Disputes: State of the Art

Ortaklarımızdan Av. Doç. Dr. Ersin Erdoğan, İtalya E-Campus Üniversitesi ve İtalyan Velletri Barosu işbirliğinde 10 Mayıs 2022 tarihinde Roma’da gerçekleştirilen “International Arbitration in Commercial Disputes: State of the Art” başlıklı sempozyumda, “International Arbitration from a Turkish Perspective” başlıklı sunumuyla yer almıştır.

Sunuma aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Our founding partner Atty. Assoc. Dr. Ersin Erdoğan made a presentation titled “International Arbitration from a Turkish Perspective” at the “International Arbitration in Commercial Disputes: State of the Art” symposium held in Rome on May 10, 2022, in cooperation with Italy E-Campus University and Italian Velletri Bar Association.

You can find the presentation below.

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.