Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, Türkiye’de Enerji ve Doğal Kaynaklar alanında Mondaq Düşünce Liderliği Ödülü Aldı.

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu receives Mondaq Thought Leadership Award in Energy and Natural Resources – Türkiye.

We are very pleased that our article entitled “Evaluating Turkey’s Medium-Term Plan (“MTP”) in the Context Of ESG”, authored by Yavuz Selim Günay, Çiğdem G. Okkaoğlu and İlknur Orhan, won the Mondaq Spring 2023 Thought Leadership Awards as the most read article under the Energy&Natural Resources, Türkiye practice area.

Article link: https://lnkd.in/dPKfJbfc

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, Türkiye’de Enerji ve Doğal Kaynaklar alanında Mondaq Düşünce Liderliği Ödülü Aldı.

Yavuz Selim Günay, Çiğdem G. Okkaoğlu ve İlknur Orhan tarafından kaleme alınan “Türkiye’nin Orta Vadeli Planı’nın ESG (Çevre, Sürdürülebilirlik ve Yönetişim) Bakımından Değerlendirilmesi” başlıklı makalemiz, Türkiye’de Enerji ve Doğal Kaynaklar alanında en çok okunan makaleler arasına girerek Mondaq 2023 Bahar Dönemi Düşünce Liderliği Ödülü’nü kazanmıştır.

Makale erişim linki: https://lnkd.in/dPKfJbfc

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.