Kurucu ortaklarımızdan Av. Yavuz Selim Günay, Türkiye’nin en etkili ve başarılı hukuk yöneticileri arasında yer aldı

Kurucu ortaklarımızdan Avukat Yavuz Selim Günay, İngiltere merkezli Legal 500 tarafından yapılan derecelendirmede Türkiye’nin en etkili ve başarılı hukuk yöneticileri arasında yer aldı.

Araştırma, dünyanın önemli hukuk derecelendirme kuruluşlarından, İngiltere merkezli Legal 500 tarafından yapıldı. GC Powerlist – The Legal 500 için yaklaşık 150 ülkedeki hukuk büroları ve hukuk yöneticilerinin yetkinlik ve başarıları analiz edildi. Yapılan bağımsız araştırmalar ve mülakatlar sonucunda kurucu ortaklarımızdan Avukat Yavuz Selim Günay, 2019’da Türkiye’nin en iyileri arasına girdi.

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.