Kurucu Ortaklarımızdan Av. Doç. Dr. Ersin Erdoğan İş Uyuşmazlıklarında Usul Uygulamaları Toplantısı’na Katıldı

İş yargılamasında usul hukuku ve konuyla ilgili son yargı kararları hakkında INTES üyelerinin bilgilendirilmesi amacıyla düzenlenen İş Uyuşmazlıklarında Usul Uygulamaları Toplantısı 21 Ocak Cuma günü gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü Yargıtay 9.Hukuk Dairesi Başkanı Dr. Sayın Seracettin GÖKTAŞ’ın, açılış konuşmasını İNTES Yönetim Kurulu Başkanı Celal Koloğlu’nun yaptığı toplantıya kurucu ortağımız Doç. Dr. Av. Ersin Erdoğan “İş Uyuşmazlıklarında Güncel Usul Sorunları ve Kanun Yolları” başlıklı sunumuyla katılım sağladı.

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.