Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, Almanya’da Fintek alanında Mondaq Düşünce Liderliği Ödülü Aldı.

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu receives Mondaq Thought Leadership Award in Fintech – Germany

We are very pleased that our article entitled “A New Liability Regime For Crowdfunding on Its Way in Germany”, authored by Assoc. Prof. Dr. Ersin ERDOĞAN and Dr. Nevin Meral, won the Mondaq Spring 2023 Thought Leadership Awards as the most read article under the FinTech, Germany practice area.

Article link: https://lnkd.in/d7ezC_Gq

Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, Almanya’da Fintek alanında Mondaq Düşünce Liderliği Ödülü Aldı.

Doç. Dr. Ersin ERDOĞAN ve Dr. Nevin Meral tarafından kaleme alınan “Almanya’da Kitle Fonlaması için Yeni Bir Sorumluluk Rejimi Yolda” başlıklı makalemiz, Almanya’da FinTek alanında en çok okunan makaleler arasına girerek Mondaq 2023 Bahar Dönemi Düşünce Liderliği Ödülü’nü kazanmıştır.

Makalenin erişim linki: https://lnkd.in/d7ezC_Gq

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.