Av. Yavuz Selim Günay ve Av. Çiğdem G. Okkaoğlu T.C. Ticaret Bakanlığı HİSER Projesi kapsamında Gazi Teknopark’ta

Büromuz ortaklarından Av. Yavuz Selim Günay ve Av. Çiğdem G. Okkaoğlu, T.C. Ticaret Bakanlığı HİSER Projesi kapsamında, Gazi Teknopark’ta nezdindeki teknoloji şirketlerine “Uluslararası Pazarlara Açılırken Sözleşmeler Hukuku” ve “Yazılım Haklarının Korunması” konulu eğitimler vermiştir.

Eğitime katılım sağlayan ve eğitimin interaktif bir öğrenme sürecine dönüşmesini sağlayan teknoloji şirketleri kurucularına ve yetkililerine Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu olarak teşekkür ediyoruz.

***

Attorney Yavuz Selim Günay and Çiğdem G. Okkaoğlu, partners at Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, provided trainings on “Law of Contracts when Expanding to International Markets” and “Protection of Software Rights” to technology companies in Gazi Teknopark within the scope of the HISER Project conducted by Ministry of Trade.

As Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu, we would like to thank the founders and officials of technology companies who participated in the training and turned the training into an interactive learning process with their active participation.

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.