Kurucu Ortaklarımızdan Av. Doç. Dr. Ersin Erdoğan 10. Dünya Arabuluculuk Kongresi’nde dava şartı arabuluculukla ilgili Türkiye’nin deneyimlerini paylaştı

Kurucu Ortaklarımızdan Av. Doç. Dr. Ersin Erdoğan 17 Haziran’da INADR Uluslararası Uyuşmazlık Çözümü Akademisi tarafından Loyola Üniversitesi Chicago Hukuk Fakültesi, Mykolas Romeris Üniversitesi, Vilnius, Litvanya ve Ulusal Hukuk Enstitüsü Üniversitesi, Bhopal, Hindistan aracılığıyla düzenlenen 10. Dünya Arabuluculuk Kongresi’nde dava şartı arabuluculukla ilgili Türkiye’nin deneyimlerini paylaştı. 

Canlı yayını izlemek için; https://www.youtube.com/watch?v=xzHmZwmT7Cw

Sunumun tamamına ulaşmak için;

Sosyal Medyada Paylaş:

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.