Şerife Gençoğlu

Danışman

Özgeçmiş

Av. Şerife Gençoğlu, Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu’nda 35 yılı aşkın hukuki danışmanlık deneyimiyle son derece saygın ve deneyimli bir avukattır. İş hukuku, sözleşmeler hukuku, bankacılık hukuku, ticaret hukuku, fikri mülkiyet hukuku, iş hukuku, tahkim, uyuşmazlık çözümü ve kamu-özel ortaklıkları alanlarındaki uzmanlığı ile tanınmaktadır.

Gençoğlu, 20 yılı aşkın bir süredir Orta Doğu Bölgesi’nin önde gelen teknoloji firmalarında hukuk müşaviri olarak çalışmış ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Hukuk sektöründe güçlü ve etkili bir kadın olarak Gençoğlu, hem yerel hem de uluslararası müvekkillere hukuki danışmanlık ve uzman arabuluculuk hizmetleri sunmaktadır.

Eğitim

  • LLB Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi
  • LLM Gazi Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Kamu Hukuku

Üyelikler

  • Ankara Barosu

Diller

Türkçe (anadil), İngilizce (akıcı)

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.