Esra Kaptan

Kıdemli Avukat

Özgeçmiş

Av. Esra Kaptan, birleşme ve devralma işlemlerinde ve yabancı sermayeli şirketlerin kurumsal işlerinde hukuki danışmanlık alanında 10 yılı aşkın deneyime sahip, son derece yetenekli bir avukattır. Yüksek lisansını Oxford Üniversitesi’nde tamamlayan Kaptan, müvekkillerine etkin hukuki hizmetler sunmak için akademik mükemmelliğini geniş hukuk deneyimi ile birleştirmektedir.

Kaptan, dört Fortune 500 şirketi için durum tespiti, işlem sözleşmelerinin hazırlanması ve müzakereler dahil olmak üzere büyük uluslararası B&D anlaşmalarının tüm aşamalarını yönetme ve liderlik etme konusunda geniş deneyime sahiptir. B&D anlaşmalarındaki uzmanlığı, hem yerel hem de uluslararası müvekkilleri tarafından stratejik hukuki tavsiye ve olağanüstü destek sağladığı için çok değer görmektedir.

Eğitim

  • LLB Bilkent Üniversitesi, Hukuk Fakültesi
  • LLM Magister Juris, Oxford Üniversitesi, Hukuk Fakültesi

Üyelikler

  • İstanbul Barosu
  • Bilkent Üniversitesi Mezunlar Derneği
  • Oxford Üniversitesi Mezunlar Derneği

Diller

Türkçe (anadil), İngilizce (akıcı)

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.