Ersin Erdoğan

Kurucu Ortak

Özgeçmiş

Tanınmış bir hukukçu ve akademisyen olan Av. Prof. Dr. Ersin Erdoğan, Günay Erdoğan Avukatlık Bürosu’nun kurucu ortaklarından biridir. Medeni usul hukuku, uyuşmazlık çözümü ve tahkimin yanı sıra iflas, konkordato ve yeniden yapılandırma hukuku alanlarında zengin bir deneyime sahip olan Dr. Erdoğan, hukuk alanında büyük saygı görmektedir.

Dr. Erdoğan’ın akademik başarıları da aynı derecede etkileyicidir; hakemli hukuk dergilerinde 50’den fazla makale yazmış ve 15’ten fazla hukuk kitabına katkıda bulunmuştur. Akademik uzmanlığını firmaya taşıyarak hem yerli hem de uluslararası müvekkillere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Günay Erdoğan’da Dr. Erdoğan, müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf hukuki çözümler sunmaya kendini adamıştır.

Eğitim

  • LLB Bilkent Üniversitesi, Hukuk Fakültesi
  • LLM Bilkent Üniversitesi, Hukuk ve Ekonomi
  • Doktora Bilkent Üniversitesi, Özel Hukuk

Üyelikler

  • Ankara Barosu
  • Türkiye Bilimler Akademisi – Genç Akademi

Diller

Türkçe (anadil), İngilizce (akıcı), Almanca (akıcı)

Günay & Erdoğan Avukatlık Bürosu ismini veya yahut ekibimizin ismini kullanmak suretiyle farklı telefon numaraları üzerinden insanlara mesajlar gönderildiği, para talep edildiği ve insanların dolandırılmaya çalışıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Büromuzun söz konusu mesajlarda yer alan IFON HB veya bu anlamda başka herhangi bir oluşumla ilgisi bulunmadığı gibi mesaj ve link göndermek suretiyle ödeme talep etmek gibi bir uygulaması bulunmamaktadır. Bu kapsamda, söz konusu mesaj ve aramalara itibar etmemenizi bildirir, tarafımıza ulaştırılan numaralar hakkında yasal yollara başvurduğumuzu ve başvurmaya devam edeceğimizi ilan ederiz.